O nás

Náš príbeh

Karolína Ivanová, zakladateľka KajaKoučing, dlhé roky zbierala poznatky učením sa od odborníkov a zbieraním skúseností o fungovaní ľudskej spoločnosti a rodiny vo vlastnom živote, živote klientov, priateľov, známych a neznámych.

Pracovala dlhé roky s ľuďmi ako Riaditeľka marketingu a predaja v rakúskej, nemeckej a slovenskej firme.
jašteričky a zlato
tváre
Čo je to nálada? Mozog nám vyrába rôzne nálady, podľa zhromaždených informácií uložených v pamäti. My ľudia vnímame svoje nálady, ako svoje vlastné a nevieme, že ide iba o kalkuláciu najväčšieho simulátora nášho života = ľudského mozgu. Náš mozog neustále porovnáva informácie, ktoré má k dispozícii a výsledok týchto pozorovaní sa nám ľuďom zobrazujú ako nálada. Mozog vyprodukuje desaťtisíce myšlienok denne a z toho generuje našu dennú náladu. Mozog produkuje aj našu životnú náladu.

Dá sa táto nálada zmeniť k lepšiemu? Áno! Integratívny koučing toto uvedomenie umožňuje pomocou princípu polarít.

Porozprávajme sa! Žijeme vo veľmi rýchlej dobe, kedy je vzácne mať niekoho, kto Vás vypočuje.

Skoro sme prišli na to, že nemôžeme klientom priamo radiť, lebo každý žije svoj vlastný, originálny život. Ale ako pomáhať a neradiť?
Veď sme boli odmalička známkovaní, posudzovaní, hodnotení. Dá sa to, neradiť, neposudzovať, neodsudzovať a predsa pomôcť?

Škola koučingu, renomovaného slovenského kouča a psychológa, pána Dalibora Bednaříka, je garancia kvality našich spolupracujúcich koučov s medzinárodnými certifikátmi.
ostrov

Certifkáty

kajakoučing certifikát 1 kajakoučing certifikát 2 kajakoučing certifikát 4 kajakoučing certifikát 5 kajakoučing certifikát 3 kajakoučing certifikát 6